Upravit stránku

Kritizuje a podceňuje Vás partner, děti neposlouchají, šéf v práci je debil a máte všeho po krk? Potřebujete se odrazit ode dna a přesvědčit se, že dokážete daleko víc, než si ti kolem myslí?

Udělejte si radost, vystupte z každodenního stereotypu a ponořte se na chvíli do světa virtuální reality. Tady můžete být nezávislá, akční, možná i trochu agresivní a hlavně svá. Když Vám to pomůže, rozstřílejte všechno kolem sebe na šrot, vylezte během pár minut na horolezeckou stěnu, skočte z mrakodrapu nebo jen tak blbněte. . Dokažte si, že máte schopnosti, o kterých jste ani sama nevěděla nebo jste je v zájmu těch kolem Vás dávno schovala někam hluboko pod vyžehlené prádlo a kuchařské recepty. Projděte si nabídku na www.virtuen.cz a uvidíte, že světlo na konci tunelu svítí i pro Vás.

ps. ze zkušeností víme že, některé ženy pracují v práci s blbci a požadují u nás někdy i docela brutální hry ( např. se zombiky) aby se pořádně vyřádili a některé si i představovali že,  zombík je ta osoba, která je štvala a dost jim to pomohlo k uvolnění stresu.

 

Nahoru