Upravit stránku

Zážitek z PS4 Pro na 4K TV. 

HRY DOSTUPNÉ POUZE V MÍSTNOSTI Č.3

Horizon zero dawn

V otevřeném světě plném vegetace se krajinou prochází obří mechanická stvoření, která sebrala lidstvu statut alfa predátora. Lidé se postupně vrátili ke kmenovému způsobu života. Přežívají v krajině plné impozantních lesů, velkolepých pohoří a působivých ruin zapomenuté civilizace.

Ratchet and clank

Legendární hrdinové Ratchet & Clank jsou zpět. Zahrajte si hru, na motivy filmu, jenž byl pro změnu vytvořen na motivy hry. Ratchet & Clank je nové dobrodružství, vyvinuté exkluzivně pro Playstation 4

Mortal kombat 10

Nejzábavnější bojovka nynější dekády. Kdo se neštítí krve, vnitřností a učení složitých komb, ten nesmí nový Mortal Kombat vynechat.

(i pro 2 hráče)

Naruto shippuden ultimate ninja storm 4 road to boruto

Poznejte historii filmu BORUTO: NARUTO THE MOVIE a vychutnejte si další díl chytlavého příběhu.

(i pro 2 hráče)

Bloodborne

Světem se šíří tajemná nákaza a v potemnělém městě Yharnam se odehrává řada nekalých věcí. Místní obyvatelé jsou již v podstatě zrůdy a několik málo přeživších vám poskytne cenné rady. Vyřešit nastalou situaci však musíte sami a rozhodně budete mít plné ruce práce.

 

Fifa 19

Ten nejlepší fotbalový zážitek získáte jen v sérii FIFA

(i pro 2 hráče)

Red Dead Redemption 2

od tvůrců Grand Theft Auto V a Red Dead Redemption je epický příběh o životě v Americe za úsvitu moderní doby.

Popadněte klobouk, osedlejte svého koně a vydejte se na nové dobrodružství.

 

Uncharted 4

Legendární Nathan Drake pověsil svoji kariéru lovce pokladů na hřebík a užívá si zasloužený odpočinek. Něco však přesto visí ve vzduchu.

 

Spider-man

Nový Spider-man s sebou přináší opravdu parádní grafické provedení jak města, efektů, tak jednotlivých postav včetně samotného Spider-mana

 

Nahoru