Upravit stránku

Zážitek z PS4 Pro buď na VR nebo 4K TV. Je to jen na vás!

Hry podporující virtuální realitu mají za názvem zkratku ,,VR"

Horizon zero dawn

V otevřeném světě plném vegetace se krajinou prochází obří mechanická stvoření, která sebrala lidstvu statut alfa predátora. Lidé se postupně vrátili ke kmenovému způsobu života. Přežívají v krajině plné impozantních lesů, velkolepých pohoří a působivých ruin zapomenuté civilizace.

Ratchet and clank

Legendární hrdinové Ratchet & Clank jsou zpět. Zahrajte si hru, na motivy filmu, jenž byl pro změnu vytvořen na motivy hry. Ratchet & Clank je nové dobrodružství, vyvinuté exkluzivně pro Playstation 4

Mortal kombat 10

Nejzábavnější bojovka nynější dekády. Kdo se neštítí krve, vnitřností a učení složitých komb, ten nesmí nový Mortal Kombat vynechat.

(i pro 2 hráče)

Naruto shippuden ultimate ninja storm 4 road to boruto

Poznejte historii filmu BORUTO: NARUTO THE MOVIE a vychutnejte si další díl chytlavého příběhu.

(i pro 2 hráče)

Bloodborne

Světem se šíří tajemná nákaza a v potemnělém městě Yharnam se odehrává řada nekalých věcí. Místní obyvatelé jsou již v podstatě zrůdy a několik málo přeživších vám poskytne cenné rady. Vyřešit nastalou situaci však musíte sami a rozhodně budete mít plné ruce práce.

 

Fifa 19

Ten nejlepší fotbalový zážitek získáte jen v sérii FIFA

(i pro 2 hráče)

Red Dead Redemption 2

od tvůrců Grand Theft Auto V a Red Dead Redemption je epický příběh o životě v Americe za úsvitu moderní doby.

Popadněte klobouk, osedlejte svého koně a vydejte se na nové dobrodružství.

 

Uncharted 4

Legendární Nathan Drake pověsil svoji kariéru lovce pokladů na hřebík a užívá si zasloužený odpočinek. Něco však přesto visí ve vzduchu.

 

Spider-man

Nový Spider-man s sebou přináší opravdu parádní grafické provedení jak města, efektů, tak jednotlivých postav včetně samotného Spider-mana

 

Skyrim VR 

Hrajte za jakýkoliv typ postavy, který si dokážete představit. Stejně tak můžete dělat, co chete. Legendární svoboda volby, vyprávění a dobrodružství ze světa The Elder Scrolls nikdy nebylo tak skvělé.

 

Farpoint (VR)

Díky plné podpoře PlayStation VR si prakticky poprvé vyzkoušíš střílečku z vlastního pohledu. Dostanete i  speciální ovladač PS VR Aim pro ještě přesnější míření a lepší pocit ze střílení.

 

Firewall (VR)

Taktická multiplayerová střílečka pro PlayStation VR inspirovaná Rainbow Six Siege

 

Gran Turismo Sport (VR)

Úspěšná série skutečného jízdního simulátoru se poprvé řítí na Playstation 4, aby ti umožnila vyrazit na trať a ucítit tep a vzrušení vysokooktanových závodů.

 

Resident Evil (VR)

Postav se svému strachu z pohledu první osoby a užívej si mrazení v zádech báječně brutální série her od studia Capcon dosud nevídaným způsobem.

 

Nahoru