Upravit stránku

Akční

Boneworks

BONEWORKS je experimentální fyzikální VR dobrodružství. Použijte zbraně, nástroje a předměty k boji proti nebezpečným překážkám. S kombinací Valve Index jedna z nejrealističtějších her vůbec.

 

 

Blade and Sorcery

je fantasy bojovka ze středověku. Boj na blízko, na dálku i trocha magie.

Pokud jste Star Wars fandové, jsou zde i světelné meče.

Half-Life: Alyx 

Návrat k sérii her Half-Life. Staňte se přímými účastníky boje proti nelítostným jednotkám Combine okupujícím Zemi a prožijte události zasazené mezi tituly Half-Life a Half-Life 2

 

       Raw Data

Vaším úkolem je ochránit zářící objekt před nájezdy vyšinutých robotů a dronů.  Chopte se futuristického meče, pořádné střelné zbraně, nebo postačí luk a šípy? Zvolte zbraň, mapu a do akce! Nejlepší je tuto hru hrát vedvou.

Arizona Sunshine

Dlouho očekávaná hra pro milovníky postapokalyptických RPG stříleček se zombíky. Postavte se sám, nebo se spoluhráčem proti hordám mrtvol a spolupracujte! Jedině tak přežijete.

Space Pirate

Dokážete pohotově reagovat na střely z vesmírných dronů a včas je sestřelit, odrazit jejich střely štítem, nebo jim uskočit? Sestřelte je všechny a dosáhněte nového rekordu!Tato hra Vás dokáže důkladně protáhnout.

2017 VR online

VR Co-op Survival. Zabíjíte zombie, abyste svět uchránili před jejich nákazou. Hrajte sami, s kamarádem, nebo se přes Steam spojte s hráči z celého světa. 

The lab

Front Defence

Jste americkým vojákem ve druhé světové válce. Zničte útočící německou jednotku bazukou, kulometem, samopalem nebo použijte granáty.  Využijte všech svých schopností, abyste získali vítězství.

SUPERHOT VR

Myslíte si, že nemůžete ovlivnit běh času? V této střílečce tu šanci dostanete! Čím rychleji se pohybujete, tím rychleji poběží i čas. A když se zastavíte, zamrzne nejen čas a Vaši nepřátelé, ale zastaví se ve vzduchu i kulka, která Vás už skoro trefila. Promyslete si, co v nejbližších vteřinách uděláte a pak bleskurychle reagujte. Podaří se vám přežít až do konce?

Doom VFR

Jistě znáte starou zámou sérii Doom. Doom VR vás pošle do velice blízkého setkání s démonickým druhem na výzkumné stanici na Marsu. Na vlastní oči  uvidíte hordu hnusných démonů, jejichž vnitřnosti pocítíte takřka na vlastní kůži.

Killing Floor

Začalo to oblíbenou hrou Arizona Sunshine a pokračujeme ke Killing Floor. 

Temnější, krvavější, akčnější.

V režimu sólo nebo co-op cestujete různorodým prostředím, od hrůzných statků až po katakomby v Paříži, abyste odhalili, kdo, nebo co je hrozbou.

Panormal Activity: The Lost Soul

Pokud máte rádi strach a napětí, vybrali jste správně. Hra je zpracována podle filmové předlohy.  Prohledejte dům a najděte tajemství, skrytá v jeho útrobách.V této hře nemyslíte na nic jiného než na přežití. 

Sairento VR

Trojnásobné skoky, běh po stěně, skluzy, zpomalení času. Tento ninja zvládne všechno. Máte rádi katany? Tak si sáhněte za záda, máte tam rovnou dvě. Co další zbraně? Ty čekají na použití u Vašeho pasu. Využijte všechny schopnosti ninji a naporcujte své nepřátele.

Zero Caliber 

vojenský simulátor. Přizpůsobte své zbraně v boji, bojujte spolu se svými přáteli v Co-op (PvP brzy!) A využijte své taktické dovednosti k dosažení cíle Vaší mise. Realistická manipulace se zbraněmi!

Robo Recall

V budoucnosti se o pořádek v ulicích starají roboti. Co se stane, když se právě tito roboti vzbouří? Vžijte se do role agenta a ukažte robotům, kdo je tu šéf. Je libo chytit kulku letící Vaším směrem? Nebo umlátit robota jeho vlastní rukou?

Face your fears!

Znáte ten pocit bezpečí pod dekou ve Vašem pokojíčku? Tak to tady rozhodně nenajdete!

Dead and Buried

Westernová akční hra. Budete čelit přívalu koster a budete bránit například jedoucí vlak nebo sudy s alkoholem v hospodě.

Arktika.1

Příběh hry se odehrává zhruba sto let v budoucnosti, kdy se svět dostal do nové doby ledové.

Vaším úkolem tak bude kolonii bránit nejen od nájezdníků, ale také od monster.

The Unspoken

Magie, temné síly, elementi. To vše poznáte. Ohnivé koule, magické štíty, vyčarované létací lebky, souboje na život a na smrt, to vše Vás čeká. Připraveni čarovat?

Skyrim

Hrajte za jakýkoliv typ postavy, který si dokážete představit. Stejně tak můžete dělat, co chete. Legendární svoboda volby, vyprávění a dobrodružství ze světa The Elder Scrolls nikdy nebylo tak skvělé.

Farpoint 

Díky plné podpoře PlayStation VR si prakticky poprvé vyzkoušíš střílečku z vlastního pohledu. Dostanete i  speciální ovladač PS VR Aim pro ještě přesnější míření a lepší pocit ze střílení.

Firewall 

Taktická multiplayerová střílečka pro PlayStation VR inspirovaná Rainbow Six Siege

Resident Evil 

Postav se svému strachu z pohledu první osoby a užívej si mrazení v zádech báječně brutální série her od studia Capcon dosud nevídaným způsobem.

Affected

Lidé se bojí rádi. Pořádná dávka strachu Vám pustí žilou. Jestli najdete odvahu hru zapnout, chytne Vás a nepustí.

Epic Roller

Konečně pořádná horská dráha! Najdete zde plno šílených tratí, které vás posadí na zadek :)

Zábavné

Fruit Ninja

Kdo by neznal tuto postřehovou hru, kde je úkolem katanou přeseknout co nejvíce ovoce za co nejkratší čas. Pozor na bomby, které se mohou mezi ovocem schovávat. Tato výborně zpracovaná hra Vás jen tak neomrzí. Přijďte pokořit rekord hráčů, kteří hru hráli před Vámi.

BEAT SABER

Kombinace rytmické hry ve stylu Guitar Hero a simulátoru šermu. Za doprovodu rázné elektronické hudby se na vás valí řada barevných bloků, které musíte virtuálním laserovým mečem rozsekat na kousky.

The lab

The Lab

Vítejte v laboratoři, která Vám nabízí několik velice zábavných miniher. Opravte robota, postřílejte lukostřelbou obléhatele hradu, nebo dávejte aport roztomilému robotickému pejskovi. 

NVIDIA® VR Funhouse

Zažijte atmosféru amerického zabavního parku, ve kterém vyzkoušíte typické pouťové atrakce s naprosto reálnými fyzikálními efekty. 

Rick and Morty VR

Hra podle zábavného animovaného pořadu. 90% hry se odehrává v Rickyho garáži, kde plníte úkoly, se kterými jste se ještě nikdy nesetkali. 

Lightblade VR

Vsadím se, že každý chtěl mít v ruce aspoň jednou laserový meč. Teď můžete mít rovnou dva a odrážet sřely dronu. Chopte se meče a ukažte, co ve Vás je. 

Job Simulátor

Pojďte si vyzkoušet různá zaměstnání vtipným a netradičním způsobem. Vyzkoušet si můžete, automechanika, kuchaře, prodavače nebo práci v kanceláři. 

Gorn

Staňte se gladiátorem v římské aréně. Krev, meče, bodce, palice, vřava publika. Ale stejně to silně připomíná comics.

Luckys Tale

Zábavná skákací hra pro malé i velké. Vaším úkolem je sebrat co nejvíc mincí a drahokamů, projít kolem roztomile vypadajících potvůrek. Je to sice jen skákací hra, ale vypadá fantasticky.

The lab

Fantastic Contraption

Využijte kreativitu k překonání připravených překážek.

Vacation Simulátor


Ve hře půjde o to si všelijakými způsoby užít dovolenou a relaxovat. Hra je od tvůrců skvělé hry Job simulátor.

The lab

Dungeon Brewmaster

Dostanete se do role kouzelného barmana. Budete vařit lektvary a absurdní jídla pro fantasy potvůrky. Každý recept je jedinečný a vyrobený z neobvyklých surovin.

Sportovní

Eleven: Table Tennis VR

Rádi hrajete pinec? Skutečný stůl ani pálky nepotřebujete. Díky této hře si můžete zahrát sami, s virtuálním soupeřem, nebo s kamarádem stolní tenis u nás ve studiu. 

Fancy skiing

Ať už lyžujete nebo ne, tato hra vás při jízdě na lyžích neznámou krajinou s mnoha překážkami dokonale prověří. Jak rychle pojedete a jak často budete skákat, si určujete sami. 

Climbey

Cílem je lézt do cíle co nejrychleji, vyhýbat se překážkám a snažit se po cestě nespadnout. Nejlépe se hraje společně s kamarády. 

Sports bar

Jak už název napovídá, hra se odehrává v baru, kde najdete spoustu aktivit. Je libo kulečník, šipky, šachy nebo něco jiného? Žádný problém, ve sportbaru je nabídka široká. 

Rec Room

Vítejte ve virtuální společenské místnosti, kde se seznámíte s novými lidmi a zahrajete si basket, paintball nebo fotbal s obřím míčem. 

The Climb

Chtěli jste někdy vyšplhat skalní stěnu, ale neměli jste odvahu? Už se bát nemusíte. Alpy, kaňony, hory v džungli, to vše ruku v ruce s úžasnou grafikou. Tak co, už jste nahoře?

Relaxační

 Guided Meditation VR

Relax, klid v srdci a duši, oddech od každodenní rutiny našeho života. Přesně na to je tato hra zaměřena. Sedněte si, nasaďte si brýle, vyberte si prostředí pro Vás uklidňující a podle průvodce v programu začněte relaxovat. Malé upozornění - průvodce hovoří pouze anglicky.  

Nature treks VR

V rukou máte moc měnit den a noc, počasí nebo si částečně přizpůsobit krajinu podle svého. Sázejte stromy a květiny, nebo jen tak neznámou krajinou procházejte.

( Hra pro 1 hráče )

TheBlu

Mořská hlubina a vrak lodi na jejím dně. Čekají Vás zážitky jako setkání s plejtvákem, tanec mnoha zářících medůz, nebo pozorování želv v blankytném moři. 

La Peri

Vstupte do kouzelného světa La Peri a hrajte roli prince, který hledá ,,květinu nesmrtelnosti''. Staňte se svědkem kouzelného a poetického příběhu.

( Hra pro 1 hráče )

Hry, které se do předchozích oddílů svým obsahem nějak nevešly

Plank not included

Chůze po prkně pro opravdové odvážlivce. Začátek je v pohodě, ale co takhle přejít lávku mezi jedoucím vlaky nebo letadly ve vzduchu? Jen pro opravdu silné povahy!

Richie's Plank Experience

Nebojíte se výšky? Zkuste se podívat kolem sebe z prkna, která se nachází 160 m nad zemí, choďte po něm nebo z něj skočte! Také můžete létat nad městem jako superman a hasit požáry, které v něm někdo zakládá.

Tales of Escape

Typická úniková hra - dokážete vyřešit sérii hádanek a následně tak uniknout z podzemí ve stanoveném čase?

Hry vhodné pro teambuildingové aktivity

 Krátké filmy

(všechny filmy jsou velmi krátké a pouze v místnosti č.3 )

Invasion

Animovaný film pro děti. S hlavním hrdinou bude vše kouzelně králičí. I králík může zachránit svět.

Henry

I krtci slaví narozeniny tak to pojďme oslavit s Henrym všichni!

Surge

Abstraktní svět, co si žije vlastní hudbou.

Lost

Někdo ztratí peněženku a někdo zase klíče. Pojďte zjistit kdo ztratil obří ruku.

Jurassic world blue vr

Pociťte na vlastní kůži jurskou atmosféru. Není se čeho bát, Blue vás ochrání.

Showdown

Nakoukněte pod pokličku zpomalených záběrů. Střely ve stylu Matrix Vás dostanou!

Někdo ztratí peněženku a někdo zase klíče. Pojďte zjistit kdo ztratil obří ruku.

1
2
3
4
5
6
Nahoru