Upravit stránku

Akční hry

Arizona Sunshine

Dlouho očekávaná hra pro milovníky postapokalyptických RPG stříleček se zombíky. Postavte se sám, nebo se  spoluhráčem proti hordám mrtvol a spolupracujte! Jedině tak přežijete.

( Hra pro 1 hráče )

Raw Data

Velice zábavná hra, pokud máte po boku přátele. Společně čelíte vyšinutým robotům a dronům. Pokud chcete přežít, budete se muset naučit spolupracovat. Chopte se futuristického meče nebo pořádné zbraně a do akce!

( Hra pro 1 hráče )

Dead and Buried

Westernová akční hra. Budete čelit přívalu koster a budete bránit například jedoucí vlak nebo sudy s alkoholem v hospodě.

( Hra pro 1 hráče )

Robo Recall

V budoucnosti se o pořádek v ulicích starají roboti. Co se stane, když se právě tito roboti vzbouří? Vžijte se do role agenta a ukažte robotům, kdo je tu šéf. Je libo chytit kulku letící Vaším směrem? Nebo umlátit robota jeho vlastní rukou?

( Hra pro 1 hráče )

The lab

The Lab

Vítejte v laboratoři, která Vám nabízí několik velice zábavných miniher. Opravte robota, ubraňtě lukostřelbou hrad, nebo dávejte aport roztomilému robotickému pejskovi. 

( Hra pro 1 hráče )

Nvidia VR Funhouse

NVIDIA® VR Funhouse

Zažijte atmosféru amerického zabavního parku, ve kterém vyzkoušíte typické pouťové atrakce s naprosto reálnými fyzikálními efekty, vytvořené společností NVIDIA. 

( Hra pro 1 hráče )

Climbey

Cílem je lézt do cíle co nejrychleji, vyhýbat se překážkám a snažit se po cestě nespadnout. Ta pravá zábava začíná až s kamarády.

( Hra až pro 3 hráče )

 

The Climb

Chtěli jste někdy vyšplhat horskou stěnu, ale neměli jste odvahu? Už se bát nemusíte. Alpy, kaňony, hory v džungli, to vše ruku v ruce s úžasnou grafikou. Tak co, už jste nahoře?

( Hra pro 1 hráče )

Rec Room

Vítejte ve virtuální společenské místnosti, kde se seznámíte s novými lidmy a zahrajete si basket, paintball nebo fotbal s obřím míčem. 

( Hra až pro 3 hráče )

Luckys Tale

Zábavná skákací hra pro malé i velké. Vaším úkolem je sebrat co nejvíc mincí a drahokamů, projít kolem roztomile vypadajících potvůrek a dokončit tak level. Je to sice jen skákací hra, ale vypadá fantasticky.

( Hra pro 1 hráče )

Affected

Lidé se bojí rádi. Pořádná dávka strachu Vám pustí žilou. Jestli najdete odvahu hru zapnout, chytne Vás a nepustí.

( Hra pro 1 hráče )

 

The Unspoken

Magie, temné síly, elementi. To vše si osvojíte. Ohnivé koule, magické štíty, vyčarované létací lebky, souboje na život a na smrt, to vše Vás čeká. Připraveni čarovat?

( Hra pro 1 hráče )

1
2
3
4
5
Nahoru